AR-GE Merkezi

Arcan Tekstil üretim, pazarlama, satış üzerine farklı sistemler geliştirerek giderek büyüyen markalardan biridir. Amacımız her zaman kendimizi ve ülkemizi daha fazla geliştirebilmek adına yeni üretim ve pazarlama yöntemleri bulmak olmuştur. Bu nedenle de AR-GE merkezimizde çalışanlarımız üretim metotlarından, pazarlama metotlarına kadar her aşamayı yakından takip ederek en teknolojik ve en yeni sistemleri hemen faaliyetlerimize entegre edilmesini sağlamaktadır. Bu kapsamda markamız günümüzde ki konumuna yükselmiş ve 25 ülkeye toptan satış yapabilecek konuma gelmiştir.

Hız Kesmeyen AR-GE Çalışmaları

Arcan Tekstil olarak yerinde saymayan ve sistemlerini giderek geliştiren bir marka olmaktan onur duyuyoruz. Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerimiz içerisinde üretim sistemlerimizi en teknolojik ve en modern araçlar, ham maddeler ve makinalar ile yapmak, ürünlerin daha modern ve modaya uygun olması için en popüler olan modelleri araştırarak, tasarımlarımızı bu doğruluda şekillendirmek ve pazarlana alanımızı geliştirmek için yeni reklam, ulaşım metotları aramak bulunmaktadır. Tüm bu sistemler birlikte tek bir merkezden programlı olarak yürütülmektedir.

AR-GE faaliyetlerimizi bu alanda gerekli eğitimleri görmüş, alanında uzman olan eğitimli çalışmalarımız yerine getirmektedir. Bu sayede her faaliyetimiz alanında yetkin olan kişiler ile çalışılarak sisteme konmakta, bu sayede en üst düzeyde profesyonel hizmet sağlanmaktadır. AR-GE faaliyetlerimiz hız kesmeden, teknolojin vermiş olduğu imkânlar ile giderek hızlanarak devam etmektedir.

AR-GE Faaliyetlerimiz Neleri Kapsar?

AR-GE faaliyetlerimiz içerisinde yer alan çalışmalarımızdan biri de üretim ve pazarlama sonucunda tüketicilerden aldığımız bildirimlerinin analizini yapmaktır. Bu sayede ürünlerimizin ne oradan beğenildiğini, hangi konularda daha fazla çalışmamız gerektiği daha net bir şekilde ortaya yüzdeler oranında rapor halinde yetkililere sunulmaktadır. Bu sayede kendimizi ve ürünlerimizi kontrol ederek en üst düzeyde kaliteli kontrolü sağlamış olunur.

Ham maddelerin kalite kontrolü, yeni teknolojik üretim makinaların araştırılması, yeni üretim metotları, yeni pazarlama yöntemleri, daha fazla insana nasıl ulaşılacağı, yurtdışı ihracat oranlarının arttırılması, ürünlerin moda sektörüne uyumu vb. tüm bu alanlarda başarılı olmak adına hız kesmeden AR-GE çalışmalarına bu alanda yetkin olan çalışanlarımız devam etmektedir.