Hakkımızda

Hakkımızda

Doksanlı yılların sonlarında kurulmuş olan Arcan Tekstil toptan pijama satışı konusunda faaliyetlerde bulunmaya başlamıştır. Kaliteli ve ekonomik ürünler ile 1999 senesinde İstanbul’da ilk mağazasını açan firmamız, 2000 senesine pijama imalatı yapmaya başlamış ve yurtdışı pazarına da açılarak başarılarını göstermiştir. Her zaman kendine özgü olmanın yolundan ilerleyen Arcan Tekstil farklı ve kaliteli pijama tasarımları ile dikkat çekmeyi başarmış, kendi markasının üretimini kendi yapan bir marka olarak üretim ile birlikte satış faaliyetlerine devam etmiştir. Amacımız herkese pijama giydirmek olduğundan dolayı ürünlerimizde bol çeşitliliğe, her zevke uygun tasarımlara ve her bütçeye uygun fiyatlar iler sizleri karşılıyoruz. Bu felsefelerimizden şaşmadan halen kaliteli pijama üretimlerimize ve müşteri memnuniyetini gözeten satış faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Arcan Tekstilde pek çok pijama modeli, rengi, bedeni bulabilirsiniz. Amacımız her zevke hitap etmek olduğundan dolayı polar pijama, welsoft pijama, pijama takımları, tek alt pijama takımları, penye pijama vb. her kumaştan, her modelden ürettiğimiz pijama modelleri ile her mevsim size en uygun yumuşaklığı ve ferahlığı sunuyoruz. Pijama takımlarımız ile uyumu yakalayabilir ve kendinizi özel hissedebilirsiniz. Dilerseniz tek alt pijama ürünlerimiz arasından da seçim yapabilirsiniz. Ürünlerimizi yüksek kaliteli ham madde kumaşlardan ürettiğimiz için kış aylarında soğuklardan maksimum derecede korunmuş olur, yaz aylarında da efil efil kendinizi rahat hissedersiniz.

Arcan Tekstil merkezimiz İstanbul Zeytinburnu’nda bulunmaktadır. Hazır giyim üreten firmamız tam olarak 4.000 m2lik bir alana kuruludur ve bu alan içerisinde yüksek kaliteli ham madde ve teknolojik makinalar yer almaktadır. En iyi ürünleri müşteriye sunmak adına bu iki bileşenin birleşmesinden ortaya harika tasarımlar, hatasız modeller ve rengârenk pijama modelleri çıkmaktadır. Güvenilir iş anlayışı kapsamında üretimlerini ve satışını yapan Arcan Tekstil web sitesi ile de sizlere hizmet vererek teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanan bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Sitemiz üzerinden ürünlerimizi görüntüleyebilir, bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Prensipli, özverili, kaliteli ve saygıdeğer iş anlayışımız ile siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde karşılamaktan onur duyarız.

ÜRETİM

Arcan Tekstil Pamuk, Viskon ve Polyester hammaddelerinden oluşan Süprem, Kadife, Polar, Welsoft, Dokuma viskon kumaş türlerini kullanarak rahat ev kıyafetleri ve yatak kıyafetlerini (Pijama) özgün tasarımlarıyla oluşturarak üretmektedir.

Bay, bayan, çocuk ve büyük beden için üretilen ürünlerimizi ARCAN, ARCAN MEN, PİJAMONİ ve PİJAMONİ KİDS markaları adı altında pazarlanmaktadır.

Üretimimiz Bursa İznik ilçesinde 4.000 m2 kapalı alan tesisimizde aylık yaklaşık 200.000 adet alt pijama 100.000 adet pijama takım olarak gerçekleşmektedir.

PAZARLAMA

Firmamız Almanya, İtalya, ABD, Polonya, Romanya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Fas, Lübnan, Mısır, Ürdün, Suudi Arabistan, Irak, İran, Libya, Cezayir,Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 25’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

İletişim