İnsan Kaynakları

Arcan Tekstil, hazır giyim sektöründe üretim, satış, toptan satış, uluslararası satış yapan bir marka olup tüm faaliyetlerinde çalışanlarının gelişimine destek vermekte, katılımcı ve yenilikçi bir politika uygulayarak, en modern çalışma ortamı yaratmayı hedeflemektedir. Personel alımlarımızda firmamızın yöntemi politikası dâhilinde ve kurum kültürümüze uygun iş yeri ve iş verimliliğini dinamik tutacak personellerin seçilmesi amacıyla insan kaynakları bölümü oluşturulmuştur. Doksanlı yılların sonundan günümüze kadar hız kesmeden en modern ve en kaliteli ürün üretimini, satışını ve pazarlamasını yapan markamız bu konuda da sahip olduğu tecrübeyi elemanlarına sunmaktadır.

Arcan Tekstil İnsan Kaynakları

Arcan Tekstil yapılan başvuruları havuzunda toplayarak pozisyona uygun bulunan kişileri seçerek tekstil merkezimize iş görüşmesine çağırmaktadır. Davet edilen adaylarla yapılan görüşmeler ve mülakatlar sonucunda adaların yetkinlik dereceleri ölçülür. Teste tabii tutulan adaylar, pozisyonun özelliklerine göre, yapın görüşme sonrasında olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş almaktadır. Olumlu bulunan adaylara pozisyonu için belirlenen ücret hakkında maaş teklifi hazırlanır. Aday ile antlaşma sağlandığı takdirde işe kabul mektubu adaya gönderilmekte veya yüz yüze olumlu sonuç verilmektedir. Aday belirtilen tarihlerde evrak teslimini yerine getirdikten sonra istenilen gün de iş başı yapılır. İş başı yapan yeni çalışanların firmayı ve iş süreçlerini öğrenmesi için tecrübeli olan çalışanlarımız kendisine gerekli olan bilgileri ve eğitimi sunmaktadır.

Firmamızda çalışmaya başlayan çalışanlar için ilk olarak oryantasyon programları uygulanır, bu süreçte çalışan işine adapte olmaya ve çalışanları tanımaya başlar. Ardından adayın bir haftası dolduktan sonra kendisinden değerlendirme alınır. Bu değerlendirme ile tekstil merkezimizde çalışanın değerlendirmeleri göz önüne alınır. Çalışan üç ayını doldurduktan sonra tekrar bir değerlendirmeye alınır ve artık iş için uygun tecrübede olup olmadığı ölçülür.

İnsan kaynağı uzmanlarımız da bu konuda yetkin ve gerekli olan üniversite eğitimini almış kişilerden oluşmaktadır. Bu doğrultuda her alanda yetkili ve işinin ehli kişilerin çalıştırıldığı bir markada yer almaktan mutlu olmanız için elimizden gelen politikalar uygulanır. Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşarak aklınıza takılan soruları sorabilir, insan kaynakları uzmanlarımız ile randevu talep edebilirsiniz.

İş Başvuru Formu