Teknoloji

Arcan Tekstil olarak doksanlı yılların sonunda başlatmış olduğumuz toptan pijama satışı ve pijama imalatı faaliyetlerimizde teknolojini imkânlarından faydalanmaya özen göstermiş bulunuyoruz. Pijama tekstili alanında dünya üzerinde ve Türkiye’de yapılmış olan teknolojik yenilikleri takından takip ediyor, bu yenilikleri ne kısa sürede faaliyet alanımıza entegre ederek teknoloji büyük ölücüde yakalamış oluyoruz. İmalatımızdan, ürünlerimizin pazarlamasına kadar geçen süre içerisinde en modern sistemleri kullanıyoruz. Toptan iç giyimi tek alt pijama üretimlerimiz kaliteli ham maddelerden yapılmakta olup bu ham maddeler en teknolojik makineler ile işlenerek, sizlere en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Üretim aşamamızı yetenekli ve bu alanda tecrübeli olan çalışanlarımız büyük bir titizlikle takip ederek, herhangi bir aksaklığa asla izin verilmemektedir. Üretimimizde kullanmış olduğumuz teknolojik makinalar dünya üzerinde yer alan en modern ve en son model makinalardandır. Üretimde göstermiş olduğumuz bu modern yöntemleri aynı zamanda ürünlerimizin pazarlanması alanında da gösteriyoruz.

Arcan Tekstil olarak teknolojiye vermiş olduğumuz önemi üretim ve satış aşamalarımız ile gözler önüne seriyoruz. Durmadan ilerleyen ve her sene yeni bir sistemi kendine entregre etmeyi başaran markamız toptan welsoft ve toptan polar pijama satışlarında da teknolojiden geri kalmamaktadır. Web sitesine sahip olan markamızın ürünlerini, sitemiz üzerinden görsel olarak görüntüleyebilir ve bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

Teknolojik sistemler yalnızca makinalardan ibaret olmadığı için artık satış alanında da e-ticaret, online alışveriş sistemleri büyük bir ivme kazanmıştır. Bizler de bunun bilincinde olan bir firma olarak sizlere her alanda teknolojik ve modern çözümler sunmaktan mutlu oluyoruz. Arcan Tekstil markamızın merkezi İstanbul Zeytinburnu’nda bulunmakta olup, merkezimiz 4000 m2lik alanı ile üretim gerçekleştirmektedir. Firmamız aynı zamanda yurtdışına yapmış olduğu ihracat ile de ülke ekonomisine katkı sunmaktadır. Yurtdışına ihracat yaptığımız ülkeler içerisinde Rusya, Almanya, ABD, İtalya, Slovakya, Romanya, Polonya, Bulgaristan, Fas, Çek Cumhuriyeti, Suudi Arabistan, İran, Irak, Lübnan, Libya, Mısır, Ürdün, Cezayir ve Ukrayna bulunmaktadır. Yurtdışına açılarak, 25’ten fazla ülkeye ürün ihracat ediyor olmaktan büyük onur duyuyor ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.